piątek , 23 Czerwiec 2017

Cytryna jest o wiele bardziej skuteczna niż chemioterapia

cytryna

Cytryna to cudowny owoc zwalczający komórki rakowe, może być nawet 1000 razy silniejszy niż chemioterapia. Dlaczego ten fakt nie jest znany? Interes w tym mają firmy farmaceutyczne oraz laboratoria, które zarabiają na produkcji sztucznych produktów, dzięki którym mają ogromne zyski.

Wiele osób używa całej cytryny do konsumpcji nie marnując nawet skórki.  Jak to robią? Wystarczy wrzucić całą cytrynę do zamrażarki, a gdy jest cała zamrożona, użyj tarki aby utrzeć ją nad sałatką, rybą czy nawet kanapką. Taki zabieg nie tylko działa pozytywnie dla naszego zdrowia, ale również dodaje walory smakowe. Można również tak postępować w przypadku zupek chińskich lub innych błyskawicznych produktów.

Główną zaletą w spożywaniu całości cytryny jest to, że skórka zawiera nawet do 10 razy więcej witamin niż sam sok z cytryny. Ta część owocu, która jest najczęściej wyrzucana. Ma również działanie odmładzające i pozbywa się niepotrzebnych toksyn z organizmu.

Źródło tych informacji pochodzi od laboratoriów firmy farmaceutycznej, która po 20 latach tajemnic postanowiła odtajnić przeprowadzone badania. Naukowcy udowodnili, że cytryna zabija komórki rakowe w przypadku 12 nowotworów jelit, piersi, prostaty, płuc i trzustki.

O nas admin

Jeden komentarz

  1. jasne a na skórce cytryny środki grzybobójcze i pestycydy których nie usuniesz żadnym szorowaniem. Acha i proszę o źródła – co to za firma, jakie badania, na jakich organizmach, a może na samych hodowlach komórkowych?
    jak hodowlę komórek npl polejesz stężonym roztworem glukozy to też zginie – od zachwiania równowagi roztworów, ale można napisac że komórki nowotworowe zabija ha ha…
    Cały artykuł trąci ściemą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *