piątek , 23 Czerwiec 2017

NASA zainteresowała się wielkim niezbadanym polem energii

Źródła energii niewiadomego pochodzenia często docierają do satelit ziemskich, a najwięcej z nich wyłapują oczywiście satelity NASA. Kosmos jest czymś, co człowiek obserwował od zarania dziejów, a światy których nie można było zobaczyć gołym okiem były mekką dla idei filozofów, religijnych postaci i ezoterycznych kapłanów.

Nie wiadomo jednak, czy energia emituje fale takie, jak urządzenia współczesnej technologii, czy jest to może przebłysk jakiejś świadomości, choć jest to również możliwe.
 
Im bardziej rozwija się technologia wykorzystywana do badań w próżni kosmicznej, tym więcej dokonuje się odkryć. Teleskop NASA o nazwie Fermi Gamma-Ray jest narzędziem, dzięki któremu naukowcy regularnie odkrywają coraz więcej energetycznych spektrum. Wiele z nich ma wspólną rzecz: astronomowie nie potrafią nic na ich temat powiedzieć. Jest to dla nas lekcją pokory i wstępem do tego, aby patrzeć na badania i na kosmos w nowy sposób.
 
Oświadczenie NASA w tej sprawie jest zaskakujące. Wydaje się, że NASA nic przed nami nie ukrywa, mówiąc otwarcie o przeprowadzonych badaniach i sugestiach dotyczących energetycznego zjawiska. Nagrano krótki dokument, który traktuje o tym odkryciu:
 
Dalsze badania będą przeprowadzane przy użyciu technologii gamma i wszystko wskazuje na to, że naukowcy w końcu powinni dojść do tego, skąd się biorą te pola energetyczne i jaki jest cel ich istnienia.

O nas admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *