piątek , 23 Czerwiec 2017

Przelot UFO nad Krymem

ufokrym

Serwis Seodnia.ua informuje o nietypowym zdarzeniu, jakie zaobserwowano w tym tygodniu na Krymie. Nagrano tajemnicze i dziwnie wyglądające obiekty, które jak twierdzą świadkowie, były jasnymi czerwonymi kulami wyłaniającymi się z Symferopolskiego zbiornika.

http://www.youtube.com/watch?v=Y74PKoc6tkg

 

Na YouTubie opublikowano film, na którym można zauważyć dwa niezidentyfikowane obiekty nad krymskim niebem.

Wydarzenia miało miejsce we wczesnych godzinach porannych w dniu 21 listopada. Vladislav Streltsov zauważył, jak jasna, czerwona Kukla wyłoniła się ze zbiorniki Symferopolskiego i skierowała się do dziesięciopiętrowego budynku (budowa nr 2 TNU, popularnie zwana „świecą” przez miejscowych). W tym samym czasie na niebie zawisł drugi obiekt. Po zbliżeniu się do siebie jasnych kul, oba obiekty nagle zniknęły”  – mówi Aleksiej Loktev.

Duża część osób twierdzi, że film jest oczywiście zmontowany, jednak świadkowie tego zjawiska zaprzeczają tym tezom. Warto przypomnieć, że parę tygodni temu podobne zjawisko miało miejsce w Islandii. Tajemniczy obiekt wyglądający jak jaskrawa świecąca się kula pojawia się na niebie praktycznie znikąd, a następnie ląduje w okolicach miasta Akureyri.

Bjarki Mikkelson, mieszkaniec Akureyri w Islandii nagrał UFO, które w tym przypadku przybrało postać żółto-czerwonego obiektu w kształcie kuli.

Mikkelson zamieścił nagranie w internecie prosząc ufologów o przeanalizowanie materiału oraz ocenę tajemniczego zjawiska. Niektórzy uważają, że Mikkelson wziął lądujący samolot za UFO, jednak sprawa ma wciąż status niewyjaśnionej. Przeglądane są również filmy z kamer publicznych, a wielu ludzi wciąż uważa, że w Akureyri doszło do zjawiska UFO.

O nas admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *