piątek , 23 Czerwiec 2017

Tajemnicze światła nagrane na kamerze w Cumbest Bluff

nagrano ufo

Światła zarejestrowano dzięki kamerze zamontowanej na drzewie. Zdarzenie miało miejsce 16 Marca 2014 roku w miejscowości Cumbest Bluff, jednak zdarzenie trafiło do mediów dopiero w tym miesiącu. Tajemnicze światła, które unoszą się na niebie nad ponad 15 hektarowym polu należącym do Edith i Rainera Shattles mogą być dowodem, lub kolejnym nagraniem o niepotwierdzonej autentyczności.

Rodzina Shattles'ów nigdy nie ma dość oglądania dziwnych obrazów nagranych na ich kamerę tego pamiętnego zimowego jeszcze wieczoru.

25156516_BG3

Zwykle w naszym życiu dzieje się wiele dziwnych rzeczy, jednak zazwyczaj związane są one z naszymi wnukami. Tym razem nie mamy jednak pojęcia z czym mamy do czynienia. Patrzyłam na wielki obiekt światła, który nagrała nasza kamera.

Data na nagraniach jest wyraźnie widoczna. O 7:24 czasu lokalnego, pojawia się sarna i wszystko wygląda normalnie. O 7:29 pojawia się dziwne światło, a 6 minut później jest już o wiele większe. O 7:53 widać zarysowany dziwny kształt, a na sarny pada światło obiektu. Kamery są termowizyjne i nie oddają żadnego światła. O 7:56 pojawia się inne światło i jest coraz bliżej, najwyraźniej skupione na sarnie. Wyglądają jak światła ciężarówki, jednak są znacznie wyżej, a na polu nie ma żadnej drogi. Niedługo potem odlatuje, znikając z pola widzenia.

Redaktor serwisu wlox udał się na miejsce zdarzenia razem z właścicielem kamery.

Z początku skupiłem się na tym, co mogło być źródłem światła, które było widoczne na nagraniu. Ale im bardziej krążyliśmy wokół tego miejsca, tym bardziej byłem przekonany, że musiało pochodzić z góry. Z czymś takim jeszcze się nie spotkałem.

Edith mówi, że reakcja jej przyjaciół była dokładnie taka, jakiej można by się spodziewać:

Wszyscy byli zszokowani tak samo jak my. Co to jest, jak to? Obejrzyjmy jeszcze raz!

Na obrazku poniżej, widać jak sarna patrzy na źródło światła. Rainer ma teorię na ten temat.

Nie jestem pewien, czy mamy do czynienia z kosmitami, ale na pewno nie jest to UFO. Mam nadzieję, że jest to dron wojskowy i nic poza tym, a jeśli tak jest, to rząd mógłby się do tego przyznać.

25156516_BG1

Rainer i Edith, poza tym że są na pewno mocno podekscytowani, twierdzą również, że zagadka jest ekscytująca i bardzo chcieliby się dowiedzieć z czym mieli do czynienia. Zagadkę będziemy monitorować i w razie potrzeby nakreślać postępy idące w tej sprawie.

O nas admin

5 komentarzy

  1. Wpisze sobie cos albo NIC!

  2. to nie kosmici już podczas 2 wojny światowej niemcy mieli nietypowe projekty i badania a wszystkie te akta ukradli amerykanie z ruskami nie które projekty są tak tajne że możemy się tylko domyślać co co chcą odkryć a może już tworzyli

  3. kontrola czasu ,teleporty ,statki komiczne czy coś jeszcze tak super broń

  4. Zygać się chce jak widze te wypowiedzi….kiedyś sam byłem niewiernym tomaszem … a na dzień dzisiejszy …jestem na 100% pewien ..ze nie jesteśmy sami……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *