piątek , 23 Czerwiec 2017
ufo szkocja

UFO nagrane z pociągu w Szkocji

16 stycznia 2014 roku w serwisie YouTube dodano film anonimowego pasażera pociągu, który zauważył nietypowe obiekty unoszące się w powietrzu. Jak mówi autor nagrania, UFO zauważył w środku trasy Edynburg- Londyn.

 

Obiekty przemieszczają się w grupie z dość dużą prędkością. Wyglądają jakby poruszały się w idealnie prostej linii, nie zbaczając z toru kursu ani na chwilę. Autor prosi o wytłumaczenie tego zjawiska, czego dotąd jednak nikt nie potrafi zrobić. Na pewno można wykluczyć balony meteorologiczne, bo widać wyraźnie, że obiekt emanuje światłem, a nie odbija je. Pozostaje również kwestia prędkości, na co wskazuje prawie niezmienione położenie względem przemieszczającego się pociągu.

 

Rejony Anglii były pod wyjątkowo częstym ostrzałem kręgów w zbożu, również w okolicach Szkocji. Mowa tu o Wiltshire i pobliskich wsiach, gdzie rolnicy co tydzień zgłaszali piktogramy, a duża część z nich wyglądała zbyt spektakularnie aby zakwalifikować je do dzieł wykonanych przez człowieka. Nie wiadomo czy może te zjawisko mieć jakiś związek z tamtymi wydarzeniami, jest jednak pewne, że nagranie wygląda wiarygodnie.

 

O nas admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *