piątek , 23 Czerwiec 2017

UFO w Brazylii

ufobrazylia

25 stycznia w serwisie YouTube zamieszczono nagranie UFO. Film zarejestrowano w Brazylii, na razie brak danych odnośnie miejscowości, gdzie miało miejsce zjawisko.

UFO widoczne na nagraniu wygląda zjawiskowo i to trzeba przyznać. Jeśli nagranie zostało zmontowane, to wykonawca powinien znaleźć zatrudnienie w wytwórni filmowej. Na pierwszy rzut oka można wykluczyć fotomontaż, ponieważ obiekt jest idealnie dopasowany kontrastem i ostrością do jakości nagrania i tonacji kolorów otoczenia.

UFO emanuje własnym światłem, ma kształt kuli z ogonem. Możliwe, że część ogonowa jest innym legionem UFO, bo znika po jakimś czasie i widać tylko okrąg ze świateł. Na filmie widać, że obiekt zmienia położenie, ciężko jednak określić z jaką prędkością się porusza. Na pewno jednak, jest to nagranie dokładne i precyzyjne, co rzadko się zdarza w środowisku entuzjastów UFO. Mimo, że kamera do najlepszych nie należy, wyraźnie widać nagrywany obiekt, nie ma zakłóceń, pozostaje tylko fakt rozmycia i słabej ostrości spowodowanej dużym zoomem.

Tajemnicze obiekty w Brazylii nie zdarzają się zbyt często, choć jak wcześniej pisaliśmy, takie obiekty pojawiały się coraz częściej i liczniej w Meksyku. Gdy w ostatnich dniach meksykańskie UFO ucichło, pojawia się coraz więcej nagrań z południowej Ameryki. Nie wiadomo jaki jest związek ani czym jest to spowodowane, wygląda to jednak na migrację tajemniczych obiektów. Media oraz wojsko przemilcza temat nie udzielając żadnych informacji na temat tego zjawiska.

O nas admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *